AKTIVIZĒ AIZSARDZĪBU

Auto paklāji no poliuretāna

Mūsu auto paklāji no poliuretāna efektīvi aizsargā automašīnas salonu no netīrumiem un mitruma. Paklāji speciāli veidoti individuāli konkrētam automobiļa modelim. Mūsu paklājiem ir augstas maliņas. Uz vadītāja priekšējā paklājiņa atrodas speciāla mēlīte, kas pilnībā pārklāj vadītāja kājas atpūtas laukumu. Aizmugures paklāji droši savienoti ar poliuretāna tiltiņu. Mūsu paklāji divas ar pusi reizes vieglāki nekā gumijas paklāji, neizdala gumijas smaku, ir ļoti elastīgi un viegli tīrās. Mūsu paklāji automašīnas salonā var noturēt maksimālo ūdens apjomu līdz 6 litriem!

AUGSTAS KVALITĀTES PRODUKCIJAS JAUNĀ LĪNIJA

Uzņēmums NOVLINE Baltic  ir oficiālais pārstāvis Krievijas ražošanas komercfirmas "NOVLINE" Baltijas valstīs.
Šodien zem  brenda  "NOVLINE" izstrādā, ražo un pārdod dažādus auto aksesuārus – auto paklāji no poliuretāna, kartera aizsargi, paspārni, dubļusargi, un citus aizsardzības un dekoratīvos piederumus – viss, kas var maksimāli aizsargāt   automašīnas virsbūvi un salonu no kaitīgiem vides faktoriem.
Produkcija, kas ražota zem brenda „NOVLINE” ir augstas kvalitātes produkcija un atbilst  visizsmalcinātākaja patērētāja prasībām.

Kartera aizsargi

Mūsu Kartera aizsargi aizsargā  dzinēju un transmisiju  no mehāniskiem bojājumiem un novērš nesankcionēto piekļūšanu pie automobiļa elektriskiem elementiem. "NOVLINE” kartera aizsarga konstrukcijā ir paredzēti tehnoloģiskie caurumi, kas ļauj gaisa straumēm atvēsināt dzinēju, un veikt eļļas maiņu ātri un viegli (bez kartera aizsarga noņemšanas). Tehnoloģiskie caurumi aizveras ar speciāliem vākiem. Speciālie polimēru dempferi novērš vibrāciju. Speciālais pulveru pārklājums ļauj izbēgt no korozijas. Mūsu kartera aizsargi nokomplektēti ar apcinkotajiem stiprinājumiem, kas nodrošina no rūsas, un kas dara uzstādīšanu un noņemšanu ļoti ātri.

Paspārni

Mūsu Paspārni aizsargā automašīnas virsbūvi no kaitīgiem vides faktoriem: smiltīm, akmeņiem un reaģentiem.
Paspārni  ir izgatavoti no augstas kvalitātes, ekoloģiski tīra plastika.
Vienkārša uzstādīšana bez urbšanas aizsargā no rūsas un krāsas bojājumiem. Produkciju var ekspluatēt temperatūras režīmā no - 50°С līdz +50°С.

Dubļusargi

Mūsu Dubļusargi ir efektīvai virsbūves apakšdaļas aizsardzībai no dubļiem un ūdens.  Dubļusargi neprasa rūpīgu kopšanu un papildizdevumus.

Kontakti SIA „NOVLINE Baltic”
Tel. (+371) 20000499, E-mail:  novlinebaltic@gmail.com
www.autoaksesuari.lv
www.novline.com